Additional information
Unit or measurement | each, per kg |
---|
Price range: $1.00 through $3.99
Named for its bright pink skin, this versatile apple is great for eating fresh out of hand as well as in salads, pies, sauces, baking, and freezing, By far the most popular Apple in our eyes.
Unit or measurement | each, per kg |
---|